[rev_slider alias=”home3-1″][/rev_slider]

مشاوره آنلاین

  شرح مختصری از طرح

  کلینیک تندرستی با هدف ارائه ی خدمات حرکات درمانی ، اصلاحی ، ماساژ وآب درمانی به بیماران و افرادی که دچار ناهنجاری های اسکلتی عضلانی می باشند و نیز توانبخشی صدمات ورزشی می باشد.با توجه به این که ارائه ی این خدمات بصورت فردی و با توجه به ارزیابی های بعمل آمده از فرد انجام می شود،نسبت به سایر موارد علمی تر و تخصصی تر می باشند.

  خدمات با کیفیت بالا

  در این مرکز تندرستی خدماتی از جمله ماساژ درمانی، تمرین درمانی، آبدرمانی و ارائه ی پروتکل های تمرینی برای هر شخص در نظر گرفته می شود.

  Beautiful spa composition on bamboo mat

  ماساژ درمانی

  ماساژ درمانی روشی پرطرفدار برای تسکین دردهایی مانند درد پایین کمر، گردن درد و سردرد تنشی است. اکثر بیماران برای تسکین درد به متخصص ماساژ درمانی مراجعه می‌کنند.

  a2

  آب درمانی

  مزایای آب درمانی تسکین درد و استرس، کاهش وزن، درخشندگی پوست، احساس تازگی در طی روز و هضم خوب. درمان یبوست و...
  t1

  تمرین درمانی

  بررسی تحقیقات و مطالعات نشان داده اند که بسیاری از بیماری ها با توجه به شدت و نوع آسیب و میزان همکاری بیمار، از روش ورزش درمانی به صورت کوتاه یا بلند مدت و به شکل کامل قابل درمان و بهبودی است.
  p1

  پروتکلهای تمرینی

  یک روش تقسیم کار میتواند بخشهای مختلف بدن را یک روز در میان به منظور تحریک هیپرتروفی همه ی عضلات موجود در ناحیه خاصی از بدن تمرین دهد.

  ارائه ی خدمات

  با توجه به اینکه بیشتر افراد حرکات روزمره را به صورت نادرست انجام می دهند دچار مشکلات اسکلتی عضلانی زیادی می شوند ، یکی از اهداف ورزش ارائه ی خدماتی جهت پیشگیری و درمان مشکلات اسکلتی عضلانی می باشد. از آنجایی که هر فرد به دلیل عادات خاص خود مشکلات خاص خود را دارد باید به هر فرد به صورت ویژه نگاه کرد ، آنچه که کمتر به آن توجه می شود . در مرکز تندرستی پس از ارزیابی علمی و دقیق از مراجعین ،متناسب با مشکلات افراد ماساژ و تمرینات مناسب برای هر فرد توسط مربیان مجرب ارائه می گردد

  تیم کاری

  ما اصل پزشکی خانوادگی را معرفی کرده ایم ، به این معنی که پزشک خانواده اکثر درخواست های پزشکی را بر عهده خواهد داشت ، با متخصصانی که فقط در صورت لزوم درگیر آن هستند.

  دکتر حوشرفتار

  دکتر ناهید خوشرفتار یزدی

  هیأت مدیره
  ۹ سال سابقه

  دکتر محمد صادق حقی

  هیأت مدیره
  ۱۱ سال سابقه

  دکترناصر محمد رحیمی

  هیأت مدیره
  ۲.۵ سال سابقه

  آمنه وجدانی

  مربی
  کار از سال ۱۳۹۸

  رضا بهاری فر

  مربی
  کار از سال ۱۳۹۴

  اعضای مرکز تندرستی

  ما اصل پزشکی خانوادگی را معرفی کرده ایم ، به این معنی که پزشک خانواده اکثر درخواست های پزشکی را بر عهده خواهد داشت ، با متخصصانی که فقط در صورت لزوم درگیر آن هستند.

  مشاوره رایگان دریافت کنید تماس با ۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹